LEGO Badger 72423 V29
Symbol: 72423
Dostępność: 24 szt.
Cena: 681.45
Symbol: 72423
Dostępność: 24 szt.
Cena: 681.45
| Specyfikacja | |
| Seria | LEGO® Icons |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 1403 |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,62 kg |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Wysokość opakowania | 382 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 380mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl